Dean’s Advisory & Working Group | School of Law | SIU

Southern Illinois University

CONTACT

SIU.EDU

Dean’s Advisory & Working Group | School of Law | SIU

Dean’s Advisory & Working Group

Admissions

Stephanie Black '12

Steven Bost '06

Dontel Crowder '18

Alex Enyart '13

William Enyart '79

Barbara Graham '95

Missy Greathouse '08

Jennifer Goudreau '16

David Hughes '10

Brian D. Lee '13

Brady Mcaninch '11

James V. O'Brien '80

Josette O’Mealia '19

Andre Pineda '90

Jasmine Price '19

Nancy Rosenstengel '93

Jarmeika Taylor '19

David A. Zipp '10

Alumni Association Council

Stephanie Black '12

Steven Bost '06

Patrick Brewster '13

Nate Brown '10

Alex Enyart '13

Tokunbo Fashawe '20

Jennifer Goudreau '16

Barbara Graham '95

Missy Greathouse '08

Brian Hetzer '07

David Hughes '10

Kamran Khan '98

Perry Knop '94

Michael J. Maslanka '84

Brady Mcaninch '11

Michael Morthland '15

Barry Noeltner '85

Josette O’Mealia '19

Casey Parker '03

Nancy Rosenstengel '93

Chris Sielaff '19

Liz Valencia '05c

David A. Zipp '10

Career Services

Larry Beard '87

Stacey Blankenship '95

Tom Drysdale '14

Alex Enyart '13

Jennifer Goudreau '16

Steve Heine '81

Brian D. Lee '13

Brigette Lobacz '09

Brady Mcaninch '11

Michael Morthland '15

Josette O’Mealia '19

Jasmine Price '19

William Pulkinen '87

Chris Sielaff '19

Jarmeika Taylor '19

David A. Zipp '10 

Diversity & Inclusion

Stephanie Black '12

Peter Borkon '96

Daphne Calvin '14

Dontel Crowder '18

Alex Enyart '13

Tokunbo Fashawe '20

Missy Greathouse '08

Brandy Johnson '03

Kamran Khan '98

Rich Keilholtz '00

Christina Kuta '03

Willie Lyles III '17

Tricia Martin-Dick '04

Barry Noeltner '85

Josette O’Mealia '19

Andre Pineda '90

Nancy Rosenstengel '93

Ericka Sanders '98

Liz Valencia '05

Wenona Whitfield '77

Fundraising

Stacey Blankenship '95

Alex Enyart '13

William Enyart '79

Brady Mcaninch '11

Andre Pineda '90

Cheryl Runyon '82

Kyle Stokien '04

Judging

Stephanie Black '12

Steven Bost '06

Patrick Brewster '13

Nate Brown '10

Paul Charles Burton '97

Tambra K. Cain '03

Daphne Calvin '14

Dontel Crowder '18

Tom Drysdale '14

Rosario Escalera '16

Alex Enyart '13

Holly Galvin '11

Jeff Goffinet '84

Steve Heine '81

David Hughes '10

Rich Keilholtz '00

Christina Kuta '03

Brian D. Lee '13

Marilyn Maize '19

Brady Mcaninch '11

Charles Mockbee IV '04

Barry Noeltner '85

Dennis Orsey '79

Casey Parker '03

Nancy Rosenstengel '93

Brandon Shultz '18

Chris Sielaff '19

Liz Valencia '05

Jennifer Whiteford '01

Patrick Windhorst '00

David A. Zipp '10

Leadership Initiative

Stephanie Black '12

Steven Bost '06

Nate Brown '10

Paul Charles Burton '97

Alex Enyart '13

Rosario Escalera '16

Tokunbo Fashawe '20

Jeff Goffinet '84

Erik Gowin '12

Missy Greathouse '08

Steve Heine '81

Kamran Khan '98

Michelle Kinneer '02

Deanna Litzenburg '99

Willie Lyles III '17

Brady Mcaninch '11

Michael Morthland '15

Maggie Noe '00

Barry Noeltner '85

Josette O’Mealia '19

Andre Pineda '90

Ericka Sanders '98

Brandon Shultz '18

Sarah Taylor '02

Liz Valencia '05

Patrick Windhorst '00

David A. Zipp '10

Mentoring

Stephanie Black '12

Steven Bost '06

Tambra K. Cain '03

Billie Constant '19

Tom Drysdale '14

Alex Enyart '13

Rosario Escalera '16

Tokunbo Fashawe '20

Shannon Fruth '15

Holly Galvin '11

Jennifer Goudreau '16

Erik Gowin '12

Paul Hale '15

Steve Heine '81

David Hughes '10

Rich Keilholtz '00

Kamran Khan '98

Christina Kuta '03

Brady Mcaninch '11

Michael Morthland '15

Barry Noeltner '85

Rhonda A. O'Brien '80

Josette O’Mealia '19

Nancy Rosenstengel '93c

Ericka Sanders '98

Brandon Shultz '18

Chris Sielaff '19

Kyle Stokien '04

Liz Valencia '05

Jennifer Whiteford '01

David A. Zipp '10

Operations

Beth Boggs ‘91

Tom Britton ‘76

Stephen Heine ‘81

Shari Rhode ‘76

Marsha Ryan ‘87

Receptions & Reunions

Stephanie Black '12

Peter Borkon '96

Paul Charles Burton '97

Billie Constant '19

Alex Enyart '13

Barbara Graham '95

Paul Hale '15

Steve Heine '81

Brian Hetzer '07

Ayha Ibrahim '19

Michael J. Maslanka '84

Josette O’Mealia '19

Dennis Orsey '79

Liz Valencia '05

Ella York '09

David A. Zipp '10

Rural Practice Initiative

Steven Bost '06

Tambra K. Cain '03

Billie Constant '19

Alex Enyart '13

Erik Gowin '12

Deanna Litzenburg '99

Pat McCann '79

Dan O'Brien '91

Ericka Sanders '98

Scott Shore '77

Chris Sielaff '19

Sarah Taylor '02

Jennifer Whiteford '01

Patrick Windhorst '00

David A. Zipp '10